דלג לתוכן העמוד

דאגה לעתידה הכלכלי של העיר

בתוך כ- 7-10 שנים תוחזר ההשקעה, ולאחר מכן צפוי רווח נקי לקופת הרשות של למעלה משלושה מיליון ₪ בשנה למשך עשרים וחמש שנה. זהו כסף שיחזור אליכם התושבים בהשקעה במתן שירות לתושב, בחינוך, באירועי תרבות ועוד.

בנוסף, הפאנלים המותקנים על גג המבנים מפחיתים את בלאי האיטום של הגגות (מהווים חוצץ בין השמש לגג), מונעים חימום יתר או קירור יתר של המבנה וחוסכים בצריכת החשמל לקירור ולחימום.

אוויר נקי ושמירה על הסביבה

הפקת חשמל מהשמש במקום משריפת פחם מפחיתה את זיהום האוויר ושומרת על הבריאות שלנו, של ילדינו ושל נכדינו. בנוסף, היא אינה פולטת גזי חממה, ועוזרת להילחם בהתחממות הגלובאלית.

הביקוש לחשמל עולה כל הזמן. אם נמשיך לייצר חשמל בדרכים המיושנות נגדיל את זיהום האוויר ונזדקק לעוד ועוד קווי מתח גבוה. הפקת חשמל מאנרגיה סולארית היא הכרח המציאות והיא האפשרות הזמינה והנקייה ביותר למענה על הביקוש ההולך וגובר, תוך שמירה על איכות האוויר שלנו וצמצום טביעת הרגל הפחמנית.

זהו מהלך שמבוצע בעשר השנים האחרונות בכל העולם – על גגות בתים פרטיים, מבני ציבור, רפתות ועוד. המהלך הוכיח את עצמו כלכלית ואנרגטית והוא מהווה 90% מסך האנרגיה המתחדשת בישראל.

בישראל יותר מ 100 רשויות מקומיות  כבר התקדמו ליצור חשמל מאנרגיה נקייה! מדובר בתרומה משמעותית לעצמאות האנרגטית של מדינת ישראל.

ירושלים, תל אביב, ראשון לציון, כפר סבא, ראש העין, הוד השרון וערים נוספות, שמצליחות להחזיר את ההשקעה בתוך 7-10 שנים, ועל בסיס ההסכם שאורכו 25 שנה בתעריף בלתי משתנה, מניב הפרויקט לקופת הרשות רווחים נאים שחוזרים לתושבים כהשקעה בחינוך, בשיפור פני העיר ועוד.

חזור לעמוד הראשי