• גודל פונט
  • גוונים וקונטרסט
106 08-9383838
עיריית נס ציונה בגוגל עיריית נס ציונה בפייסבוק עיריית נס ציונה ביוטיוב
EN

זימון תורים לקבלת קהל בעירייה

בעיריית נס ציונה קובעים תור ונשארים בבית

נס ציונה העירייה הראשונה בארץ שמאפשרת החל מהשבוע קבלת קהל בווידאו ובטלפון באמצעות מערכת קביעת התורים מיי ויזיט של חברת קולפלו.

כבר בסגר הראשון הבנו, שאחרי המעבר לטפסים מקוונים, צריך למצוא פתרון גם לקבלת קהל, שישמור על בריאות מקבלי הקהל והעובדים, ויאפשר מתן שירות כולל ואיכותי פנים אל פנים - אבל מרחוק.

יחד עם חברת קולפלו תוכנה, שהינה מובילה עולמית בתחום חווית השירות, בוצעו בחודשים האחרונים בהליך מקיף אך מהיר אפיון, פיתוח ובדיקות של המערכת, והחל מהשבוע - נכנסים לאתר או לאפליקציית מיי ויזיט – וקובעים תור לשיחת וידאו או תור טלפוני למשרדי הגבייה, ההנדסה והשירות הווטרינרי  ובקרוב גם לתחנה לטיפול במשפחה. בהמשך יתווספו יחידות נוספות.

 

מה אפשר לעשות בפגישת ווידאו? ממש כמו בתור פרונטלי - לקבל מידע, לבצע פעולות, למלא טופס מקוון, לשתף קבצים, לשלם בכרטיס אשראי ועוד.

 

ראש העיר שמואל בוקסר:
"אתגרי הקורונה זירזו  תהליכי דיגיטציה והביאו למהפכה בשירות הדיגיטלי. אגף מערכות מידע בעירייה הוביל את המהלך ובשיתוף פעולה עם אגפי העירייה הביא בתוך זמן קצר פתרון שיאפשר שמירה על שגרת שירות איכותי וקבלת קהל גם בתנאי סגר ודרישות הריחוק הפיזי. אנחנו נלמד ונשפר את המערכת לאור משוב התושבים עד שנגיע למוצר הטוב ביותר, ובהתאם נרחיב את השירות ליחידות עירייה נוספות."


 

בשלב זה אנחנו בתקופת הרצה והשירות זמין באגף הגבייה, בהנדסה, בשירות הווטרינרי ובתוך מספר ימים גם בתחנה לטיפול במשפחה.

 

כמו כל דבר חדש - לכולנו לוקח קצת זמן להתרגל ובהחלט יכולות להיות תקלות - אנו מודים לכם על הסבלנות ונשמח לקבל מכם משוב על התהליך. שאלון קצר ישלח אליכם בסמס לאחר ביצוע התור.

תושבים המעוניינים בכך יוכלו כמובן גם לקבוע במערכת תור פרונטלי לקבלת קהל במשרדי העירייה (בכפוף להנחיות הממשלה בנושא קבלת קהל)

איך קובעים תור במערכת? מה צריך לעשות כדי לקיים את הפגישה בווידאו? איך מתקיימת פגישה טלפונית? כל הפרטים כאן:
זימון תורים לפגישות וידאו, טלפוניות ופרונטליות - צעד אחר צעד
קישור ישיר למערכת זימון תורים - ווידאו, טלפוני ופרונטלי
עבור לתוכן העמוד