• גודל פונט
  • גוונים וקונטרסט
106 08-9383838
עיריית נס ציונה בגוגל עיריית נס ציונה בפייסבוק עיריית נס ציונה ביוטיוב
EN

למידע נוסף

פנו למוקד העירוני

 106 מכל טלפון

או 08-6429222

עדכוני חינוך

עדכון להורי גני הילדים, שישי 16.10.20 שעה 15:00:

ראש העיר בהתייעצות עם  וועד ההורים העירוני החליט:  גני עיריית נס ציונה יופעלו בשבועיים הקרובים במתווה של 5 ימים וזאת לצמצום חשיפת הדבקה  של  הילדים, הצוות והפעלה רציפה של הגן בימי א-ה

בהערכת מצב שנערכה היום בצהריים של ראש העיר, מנכ"לית העירייה מנהלת אגף החינוך מנהלת מח גני ילדים  וועד הורי גני הילדים העירוני (כפיר ורעות), הוחלט כי בניגוד למתווה משרד החינוך שהורה על הפעלת הגן 6 ימים תוך שימוש בכוח אדם משלים ואם אין סגירת הגן ביום החופשי של הגננת הגנים בנס ציונה יופעלו 5 ימים א'- ה' בלבד, וזאת לשבועיים הקרובים. השיקולים למהלך זה הם:

* יש למקד מאמץ בהפעלת הגן בימי העבודה, ולצמצם כמה שניתן צורך בהחלפות וכוח אדם משלים שנדרש לכל יום הפעלה, ומכאן חשיפה למקרי הדבקה.
* משרד החינוך מגביל כל גננת מחליפה ל3 גנים בלבד אך לא מספק גננות משלימות נוספות. מכאן ש6 ימי פעילות יביאו לסגירה של חלק מהגנים באמצע השבוע לפי היום החופשי של הגננת.
* נכון יותר למקד את כוח האדם הקיים לפי קפסולות קבועות לימי העבודה, ולהמנע ככל הניתן מסגירת גנים בשל העדר כוח אדם שנפרש על כל השבוע.
* במתווה זה העירייה תפעיל את הגן גם ביום החופשי של הגננת (אם משרד החינוך לא יספק גננת משלימה) עי סייעות הגן.
* גני חינוך מיוחד ימשיכו במתכונת הפעילות הרגילה - 6 ימים.

היות ועד לשעה זו טרם התקבל מתווה אורחות החיים בגן של משרד החינוך, אנו מעדכנים על המתווה העירוני הכללי אך  פרטים נוספים ימסרו ביום ראשון.  שבת שלום והמון בריאות לכולם.

ראש העיר
אגף החינוך
וועד הורי גני הילדים העירוני

 

עבור לתוכן העמוד