• גודל פונט
  • גוונים וקונטרסט
106 08-9383838
עיריית נס ציונה בגוגל עיריית נס ציונה בפייסבוק עיריית נס ציונה ביוטיוב
EN

נוער וצעירים

נוער וצעירים

מחלקת נוער צעירים וקהילה פועלת ללא הפסקה בתקופה זו על מנת לתת מענה ולהעסיק כמה שיותר את הילדים והנוער בעיר.

הפעילויות עוברות בשני מישורים, הראשון - און ליין - שם אנו מתאימים את התכנים לפלטפורמה, לגילאים ולשעות בהם הם ערים ומחפשים תעסוקה.


פרלמנט הנוער ופרלמנט הילדים עובדים על פעילויות מגוונות בפייסבוק ובאינסטגרם כמו חידונים, קורס בישול, ציור ודיבייט.

בנוסף לאלו, בני הנוער והילדים נחשפים לתכנים בלייב כמו שיחות עם שחקני כדורסל וכדוריד מהקבוצות העירוניות. בשיחות הם שואלים שאלות, מתעניינים בקריירה המקצועית והן באתגרים שהמקצוע מציב בפניהם.

 

פרלמנט הילדים פתח עמוד אינסטגרם מיוחד לילדי העיר שבו עולות פעילויות עם פרסים וסרטונים "הכוכבים של העיר" שנותנים הצצה לחייהם של הילדים בבית.

 

בנוסף לאלו אנו משתדלים לשמור כמה שיותר על השגרה ומקיימים מליאות פרלמנט הנוער ופרלמנט הילדים - בדיגיטל


נערים ונערות רבים לוקחים חלק בקורסים וההכשרות של המחלקה, על מנת שנמשיך להעניק להם ידע ותוכן שרלוונטי לאותו הקורס, למרות אי היכולת לקיים מפגשים,  אנו יוצרים תכנים מקוונים לכל אחת מהקבוצות בעזרת המדיות השונות- כמו לייב עם קואצ'רית לקבוצת העצמה ומנהיגות לנערות, לייב עם יזמים צעירים לקבוצת היזמות לנערות, נותנים אופציה לקבוצת הדי ג'יי לנגן בלייב ולהיחשף ועוד. כמובן שהתכנים והמפגשים השונים פתוחים לקהילה וכל בני הנוער של העיר מוזמנים לקחת חלק פעיל.

 

חפשו "נוער נס ציונה" בפייסבוק: https://www.facebook.com/profile.php?id=100011652519831

באינסטגרם: https://www.instagram.com/noar_nz/

ביוטיוב: https://www.facebook.com/profile.php?id=100011652519831

 

בתנועות הנוער בעיר לא מפספסים הזדמנות להיפגש והפעולות מתקיימות בזום, באינסטגרם, בוואטסאפ, בהנגאאוטס... איפה לא???

המדריכים שומרים על קשר רציף עם החניכים והגיבוש הקבוצתי, שחשוב כל כך במיוחד עכשיו - לא נפגע.

 

בתחום הצעירים, כבר לפני למעלה משבועיים הצטרפו סטודנטים למערך המתנדבים אשר פועלים לחלוקת מזון ותרופות לקשישים, מקיימים שיחות חברתיות עם קשישים, אנשים בודדים ועם כל מי שפונה וחש צורך לשוחח בכל השפות - השיחות מעלות סוגיות וצרכים שונים שהעירייה נותנת להם מענה. עוד פועלת המחלקה למתן שירותים עירוניים בטלפון, להמשך פעילות של חונכי הפר״ח באמצעות וואטספ אפ-וידיאו ושיחות זום וכן המשך קיום תוכנית הלימודים העשרתית והיוקרתית ״נציני רפואה״ באמצעות זום ובאופן תדיר יותר.

מחלקת הנוער מפעילה גם את פרויקט "עושים שכונה" ומגיעה עם רכב מיוחד עם מוזיקה לשמח את תושבי העיר, לברך לכבוד ימי הולדת ושמחות ועוד! 

חפשו את הפרסומים בפייסבוק ובאינסטגרם!

עבור לתוכן העמוד