• גודל פונט
  • גוונים וקונטרסט
106 08-9383838
עיריית נס ציונה בגוגל עיריית נס ציונה בפייסבוק עיריית נס ציונה ביוטיוב
EN

החזר כספי עבור שוברי רב-קו ועבור נסיעה לבתי ספר

היכנסו לקריאת מכתבו של מנהל מחלקת ההיסעים באשר לקבלת החזר כספי עבור שוברי טעינת רב-קו אשר לא נוצלו/מומשו בשל שינוי במדיניות "אגד",

ובאשר להחזר הכספי לתלמידים המתגוררים בשכונת העמק וכפר אהרון הלומדים בבתיה"ס גולדה ובן גוריון בכיתות ז-י, ואינם זכאים על פי משרד החינוך להחזר בגין הנסיעה.

חינוך והשכלה

החינוך ניצב בראש סדר העדיפויות של עיריית נס ציונה.
כ-56% מתקציב העירייה מושקע בחינוך.

מערכת החינוך בנס ציונה הציבה לעצמה כיעד לחשוף בפני התלמידים את שלל הכלים העדכניים לחיים בעולם הדיגיטלי החדש והמשתנה תדיר, תוך עידוד יזמות, יצירתיות ומצוינות. זאת, לצד התפיסה שביסודה הכלת התלמיד ומתן הזדמנויות לפיתוח כל אחד ואחת מילדי העיר על היכולות והכישורים הייחודיים לו, ומחשבה המושתתת על כבוד הדדי ואחריות חברתית.
המערכת החינוכית פועלת לטובת התפתחות ולמידה של הילדים מתוך ראייה מערכתית מקיפה על רצף השנים- מגיל 3 ועד לאחר השירות הצבאי - כמו גם לאורך כל שעות היממה וימות השבוע.
נס ציונה מאמינה ברב-גוניות ובדיפרנציאליות כפרמטרים חשובים בעיצוב דמות בוגר העיר. בעיר מתקיים חינוך ממלכתי לצד ממלכתי דתי, חינוך ממלכתי רגיל לצד חינוך אנתרופוסופי, שילוב החינוך המיוחד החל מגיל הגן ועד גיל 21, מגוון מגמות לימוד והתמחויות בבתי הספר השש שנתיים ומודלים חינוכיים מגוונים בכל בתי הספר בעיר.
באזור זה תוכלו לקרוא אודות כלל הגורמים בעיר האמונים על תחום החינוך וכן אודות שלל הפעילויות והמפעלים החינוכיים בעיר.

עבור לתוכן העמוד